На Франківщині п’яний вчитель скоїв смертельну ДТП
На Івано-Франківщині сталася дорожньо-транспортна пригода, коли 23-річний водій у стані алкогольного сп’яніння потрапив у ДТП. Унаслідок аварії загинули двоє людей, серед них – 14-річний підліток. Троє інших неповнолітніх отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані. Прокуратура області розпочала досудове розслідування за цим випадком, встановивши, що водій, який був вчитель образотворчого мистецтва, не вибрав безпечну швидкість руху.