Бущан не підвів: Аш-Шабаб переміг Аль-Ріяд
У грі чемпіонату Саудівської Аравії команда Аш-Шабаб перемогла Аль-Ріяд з рахунком 3:1, а український голкіпер Георгій Бущан відзначився в цьому матчі. Хоча він пропустив гол з пенальті, він все одно показав впевнену гру. Цей гол став першим, який він пропустив не з гри, а з пенальті. Зазначено, що це вже 11-й матч Бущана у складі.