Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що кожне його рішення було спрямовано на благо країни, а тому вирішив піти з посади лідера Лейбористської партії. Стармер уже звернувся до партійного комітету з проханням затвердити графік виборів нового лідера. Він залишиться на посаді прем’єр-міністра до закінчення виборів та забезпечить впорядковану передачу влади. Ця відставка сталася після перемоги мера Великого Манчестера Енді Бернем на довиборах, що відкриває йому можливість балотуватися на посаду лідера партії. Стармер вирішив піти, оскільки він більше не має підтримки у партії.
Прем’єр Британії оголосив про відставку