У центрі Києва виявили планування теракту, який готували два агенти ФСБ. Чоловіки, які мешкали в Києві, були рекрутовані російськими спецслужбами через Телеграм-канали. Вони планували підірвати генераторну установку біля адмінбудівлі у Шевченківському районі. Після цього планували втекти до Росії. Однак правоохоронці вчасно відкрили змову, затримали зловмисників у поїзді та вилучили докази їхніх злочинних дій. Агентам загрожує довічне ув’язнення.