У Швейцарії відбувся перший раунд переговорів між США, Іраном, Катаром та Пакистаном, під час якого було досягнуто прогресу. Сторони обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, зокрема, теми заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. У заяві посередників Катару та Пакистану йдеться, що переговори пройшли в позитивній атмосфері, а створений Комітет високого рівня має наглядати за процесом укладення угоди. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня, а також уговорено створення групи для усунення конфліктів у Лівані. Проте після погроз Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитись.