У вечірній час 21 червня особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано. На каналі з’явилися повідомлення про “Москву горітиме”, “Славу Україні” та збір коштів на потреби української армії. Це сталося в день народження самого мера, коли йому виповнилося 68 років. Зламано було також другий Telegram-канал мера, який є офіційним. Щоправда, пізніше публікації були видалені і канал відновили. Сам Сергій Собянін не постраждав від цього інциденту.